Ohniska požáru

John Mills
Na článek upozornil Bavor na svém webu a přidal tento komentář: "
Docela by mne zajímala reakce Larryho Johnsona na následující výplod choré mysli. Nevím, kdo je John Mills, ani redakce o něm nic nepíše, ale připomíná mi typického válečného štváče. A ruso- sino- irano-, islamofoba."
HS tento text považuje především za přehled míst, kde se něco mele. Samozřejmě píše to fanda USA. Následuje článek:

Lev Trockij, zakladatel Rudé armády a Stalinův úhlavní rival, řekl slova v tom smyslu: "Možná vás válka nezajímá. Ale válka se zajímá o tebe." V roce 1940 
Trockij osobně zastihl válku, když byl ve svém dobře střeženém sídle v Mexico City zavražděn jedním ze Stalinových lidí. Mexiko bylo po léta hřištěm pro KGB a nyní pro personál FSB, přičemž americká vláda v podstatě postoupila Mexiko zahraničnímu avanturismu Ruska, Číny, Íránu, Venezuely, Severní Koreje; opravdový Mos Eisley mezinárodních darebáků. V současné době jsou neřízené prostory Mexika doménou čínských dohlížitelů na drogové kartely, kteří vedou válku do Ameriky prostřednictvím fentanylu a zabíjejí 10 000 Američanů měsíčně. Možná nechceme válku, ale je to hledání Američanů.

Tato přímá, smrtící válka, promítnutá do Ameriky, přichází přes otevřenou jižní hranici čínským personálem, možná zvláštními operátory ze Strategických podpůrných sil Lidové osvobozenecké armády (SSF). Vpád SSF do Ameriky je jen jedním z mnoha rozvíjejících se regionálních konfliktů a ohnisek vzplanutí, které jsou nyní základem pro již probíhající světovou válku.

Kdybyste se v roce 1938 zeptali "experta" "Je svět ve válce?", pravděpodobně by odpověděl, že ne a vysvětlil by, že v Asii, Evropě a Africe existují nesouvisející regionální konflikty, ale není se čeho obávat. V roce 1939 "experti" změnili názor. Opět jsme v bodě roku 1938.


Regionální konflikty v Evropě a na Blízkém východě

Zdá se, že po celém světě je ve hře nejméně čtrnáct regionálních/subregionálních konfliktů nebo velmi hořlavých ohnisek vzplanutí. Regionální konflikt #1 je Ukrajina. Na tuto krvavou válku je třeba pohlížet v kontextu "Dohody o neomezených limitech", kterou Čína a Rusko uzavřely s cílem svrhnout Ameriku. Putin slíbil ruskou "pouštní bouři", která osvobodí Ukrajinu do 72 hodin, jako první krok k dobytí Ameriky. Loni v říjnu teroristé Hamásu vtrhli do Izraele, aby zavraždili a unesli více než 1 400 lidí jako další krok ve strategické kampani s cílem zničit Izrael a vytlačit Ameriku z Blízkého východu.

Zatímco se Američané snaží ochránit své penzijní účty fyzickým zlatem a stříbrem, společnost založená na víře jim ukazuje, jak na to

Blízkovýchodní bojiště současné světové války se rychle rozšiřuje i mimo Hamás. Írán je přímým válečným manažerem Fronty na Středním východě jako zástupce Číny. Írán dohlíží na největší útok na obchodní lodě od bitvy o Atlantik za druhé světové války. Írán také řídí koordinované úsilí o vytlačení Ameriky ze základních táborů speciálních operací v Iráku a Sýrii prostřednictvím zvyšující se úrovně raketových a balistických raketových útoků. Írán se také z nějakého nevysvětlitelného důvodu rozhodl rozdmýchat konflikt se sousedním jaderným sousedem Pákistánem, což je kupodivu další čínský klientský stát. Evropsko-blízkovýchodní bojiště završuje velmi pravděpodobný tlak Ruska na vytvoření pozemního mostu přes Polsko a Litvu do Kaliningradu, který zažehne plnou válku po celé Evropě.


Několik ohnisek vzplanutí v západním Pacifiku a Asii

Po úspěšných volbách 13. ledna 2024 na Tchaj-wanu má nyní Čína problém. Mají-li obsadit Tchaj-wan před Trumpovým druhým funkčním obdobím, musí okamžitě realizovat svůj "železniční jízdní řád" logistické přípravy, aby si do dubna zajistili předmostí na Tchaj-wanu, Filipínách nebo na jiném místě. Sezóna tajfunů začíná v červnu. Severní Korea odhalila "Poseidona" podobného bezpilotnímu letounu s jaderným pohonem, jadernými zbraněmi a zdá se, že se soustředí na zničení Jižní Koreje a Japonska.

Čína se chová velmi asertivně ve své organizované mafii rybářů, milicí a námořních plavidel, která v podstatě přebírají filipínské mělčiny v rámci filipínské ekonomické zóny. Malacký průliv – velmi úzký průliv pro 25 % světového obchodu a 50 % čínského dovozu energie je jedním z nejnebezpečnějších čínských úzkých míst. Vzhledem k tomu, že plynovody z Íránu do Číny jsou ještě roky vzdálené, musí Čína zajistit tento průjezdní bod, což znamená nucenou přítomnost na singapurském, indonéském a malajském území.


Nejvíce znepokojující – invaze přes jižní hranici a požáry na skládkách v Americe

Vrátíme-li se do Ameriky, přítomnost čínských speciálních operátorů, kteří se vměšují do operací "legálního konopí", poskytuje příležitost shrábnout operace bohaté na hotovost a financovat domácí nepokoje v mnohem větším měřítku než v roce 2020. To je navíc k vražedným polím fentanylu. Otevřená hranice poskytuje masy k ničení modrých měst, jako je San Francisco, Chicago a New York. Na americkém dvorku zuří ohniska vzplanutí v souvislosti s možnou invazí Venezuely do Guyany a zranitelným a nebezpečně nízkým Panamským průplavem. Čína také na Kubě zavedla špionážní operace a vojenský výcvik, což znamená, že "obranné" rakety již mohou být na místě, rakety, které by mohly sestřelit dopravní letadlo z oblohy nad Orlandem.

Třetí světová válka je v plném proudu. Bidena tato maličkost nemůže trápit, když se fotí se svým "týmem snů". Nejsme si jisti, na které planetě se tento tým snů nachází, ale na planetě Zemi probíhá třetí světová válka, ať se nám to líbí nebo chceme. "Experti" přehlédli druhou světovou válku a zjevně jim unikají údaje o třetí světové válce (pokud snad záměrně neumožňují světovou nákazu a doufají, že si toho nikdo nevšimne). Digitální fentanyl TikTok všechny rozptýlila Taylor Swift. Listopad nemůže přijít dost brzy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Email mě upozorní na Váš komentář. Díky za trpělivost.